Pozwalają na sprawne i profesjonalne rozliczanie się z dochodów oraz na rejestrowanie sprzedaży i usług. Od tradycyjnych kas fiskalnych różnią się jedynie swym rozmiarem-są mniejsze i lżejsze, dzięki czemu korzystać mogą z nich nawet ci przedsiębiorcy, którzy większość dnia spędzają w ruchu. Przenośne kasy fiskalne cieszą się coraz większym uznaniem wśród drobnych i średnich przedsiębiorców, z kolei dla osób pracujących w terenie są urządzeniem niezbędnym. Jakie są zalety takich urządzeń? Kto korzysta z nich najchętniej?


Przenośne urządzenia rejestrujące sprzedaż to kasy o niewielkich rozmiarach. Ich lekkość pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się z miejsca na meijsce. Dzięki temu można pracować w terenie, a jednocześnie-wywiązywać się z takich obowiązków, jak wystawianie paragonów dla klientów, tworzenie kopi paragonów oraz tworzenie raportów zerujących i miesięcznych. Tworzenie takiej dokumentacji jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć przedstawiciele wielu grup zawodowych, a mobilne kasy ułatwiają realizację takich zadań.
Urządzenia te mogą być wykorzystywane przez wielu przedsiębiorców. Najczęściej z ich pomocy korzystają ci, którzy pracują w terenie. Dla lekarza, mechanika lub fryzjerki mobilna kasa fiskalna jest jedyną szansą na to, by w prawidłowy sposób rozliczać się z klientami oraz z Urzędem Skarbowym. Z przenośnych kas fiskalnych coraz chętniej korzystają i ci, którzy mają stałe miejsce pracy. Dla wielu drobnych handlarzy przenośna kasa jest wygodniejszym rozwiązaniem, niż duża, tradycyjna kasa fiskalna. Z mobilnych urządzeń chętnie korzystają też właściciele małych lokali gastronomicznych oraz sezonowych budek z przekąskami i lodami. I w ich przypadku ważna jest mobilność oraz niewielkie rozmiary urządzenia rejestrującego sprzedaż. Wiadomo przecież, że w maleńkich punktach sprzedaży oszczędność miejsca jest równie ważna, jak prowadzenie rozliczeń w sposób zgodny z prawem.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2018 Moriel. All Rights Reserved